Home ΚοινωνίαΕπικαιρότητα Βαθ.Πανσαμιακού – Μεσαριά 4-1 για την 3η Αγωνιστική Ανδρών ΕΠΣ Σάμου

Βαθ.Πανσαμιακού – Μεσαριά 4-1 για την 3η Αγωνιστική Ανδρών ΕΠΣ Σάμου

by ikariaki.gr
25 views

Δεν τα κατάφερε η ομάδα της Μεσαριάς και γνώρισε την ήττα με 4-1 απέναντι στον Πανσαμιακό την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου για την 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΠΣ Σάμου.

Η ομάδα της Μεσαριάς προηγήθηκε στο 15″ μετά από κόρνερ και κεφάλια από τον Σάκη Τσιαντή

στη συνέχεια όμως δέχθηκε 2 γρήγορα τέρματα στο 20 και στο 22 λεπτό από δικά της λάθη. Το 3-1 ήρθε στο 65′ από κατευθείαν εκτέλεση φάουλ και το 4-1 σημειώθηκε στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Η ομάδα της Μεσαριάς αγωνίστηκε με τούς

Α Τεφα, Μ Γερακη, Σ Τσιαντης,Κ Συναγριδη, Ζ Τσαντε,Σ Φουντουλη, Γ Κουλαου(Α Ρουστας), Γ Καρναβα(Ν Κοχυλας), Η Φραγκος (Ν Κουβαρης), Μ Ευστρατουδακης(Α Φουσκας),Γ Συναγριδης,Γ Τσαπαλιαρης.

Πριν την έναρξη του αγώνα προηγήθηκαν εγκαίνια και αγιασμός του καινούργιου χλοοτάπητα στο γήπεδο της Σάμου.

[Best_Wordpress_Gallery id=”242″ gal_title=”πανσαμιακος – μεσαριά 4-1 8_12_2019″]

Ο ραδιοσταθμός της Ικαρίας με ζωντανό πρόγραμμαενημέρωσης και ψυχαγωγίας.