21 C
Ikaria
Σάββατο, 13 Αυγούστου, 2022

Σημεία δωρεάν ελέγχου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ στις 19 Απριλίου – ΚΥ Ευδήλου για Ικαρία

1. Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00

2. Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

3. Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00

4. 1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο,Σόλωνος 78 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

5. 2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ,  09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

6. 3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

7. 4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

8. 5ο Δημοτικό Ιατρείο-‘Ανω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

9. 6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

10. 7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου),09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

11. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30

12. Δ. Πυλαίας, Α’ ΚΑΠΗ Πυλαίας, Πολυτεχνείου 11, 09:00-15:00

13. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 13:00-19:00

14. Δ. Θερμαϊκού, ΚΑΠΗ Μηχανιώνας, Κ. Βάρναλη 2, 13:00-19:00

15. Δ. Παύλου Μελά, στρατόπεδο Καρατάσιου, Λεωφ. Στρατού 37, 09:00-15:00

16. Δ. Αμπελοκήπων-Μενεμένης, Β’ ΚΑΠΗ Αμπελοκήπων, Ελευθερίας 55, 09:00-15:00

17. Δ.Λαγκαδά, Κέντρο Κοινότητας του δήμου Λαγκαδά, πλησίον δημαρχείου Λαγκαδά,09:00 – 15:00.

18. Δήμος Νεάπολης- Συκεών, δημοτικό κατάστημα Νεάπολης, Βενιζέλου 125, 13:00-19:00

19. 8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 09:00-15:00

20. 14ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Τριανδρία,  Ηρώων 4, 09:00 – 15:00

21. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 09:00-15:00

22. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην  Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00

23. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30

24. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:30

25. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, 09:00-14:00

26. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

27. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 13:30

28. ‘Ανδρος, Κ.Υ ‘Ανδρου, 09:00 – 17:00

29. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, ‘Αργος, 09:00-15:00

30. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

31. Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00

32. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00

33. Αρκαδία, Πλατεία Μεγαλόπολης, 09:30-14:00

34. ‘Αρτα, Κέντρο Υγείας ‘Αρτας-ISOBOX, 08:30-15:30

35. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:15-20:15

36. Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:00

37. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας, Οίκημα Μάνας και Παιδί, 08:30-15:00

38. Αχαΐα, Πάτρα, Πολυχώρος Βέσο Μάρε, 09:00-15:00

39. Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας, Πινδάρου 112, 08:30-15:30

40. Βοιωτία, Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς, Καραγιαννοπούλου 1, 08:30-15:30

41. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00

42. Γρεβενά, Παλιουριά, 10:00-12:00

43. Γρεβενά, Δήμητρα, 12:30-13:30

44. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:30

45. Δράμα, ‘Αγιος Αθανάσιος, Τοπική Κοινότητα, 09:00-13:00

46. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

47. Έβρος, Νομαρχείο, Σουλίου 2, 09:00-15:00

48. Έβρος, Κοινότητα Λαβάρων Σουφλίου, 09:30-13:30

49. Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145, 13:00-14:30

50. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30-15:30

51. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

52. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο Καπη Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκη Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00

53. Εύβοια, Ιστιαία, Κέντρο Υγείας Ιστιαίας, 08:30-15:30

54. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-15.30

55. Ζάκυνθος, ΙΚΑ, 08:30-15:30

56. Ζάκυνθος, Πλατεία Σολωμού, 09:00-14:00

57. Ηλεία, Αρχαία Ολυμπία Δημαρχείο, 09:00-15:00

58. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία- πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:30-16:00

59. Ηλεία, Ζαχάρω Πνευματικό Κέντρο, 09:00-15:00

60. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

61. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25,  09:30-14:30

62. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

63. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

64. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:30-16:30

65. Ηράκλειο, Δήμος Φαιστού, Κτίριο Κοινότητας Τυμπακίου, 10:00-13:00

66. Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-15:00

67. Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30

68. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

69. Θεσπρωτία, Παλαιό Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00

70. Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00 – 16:00

71. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-17:00

72. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-14:00

73. Ιωάννινα, Μέτσοβο, Κέντρο Υγείας, 09:00 – 15:00

74. Ιωάννινα, Δερβίζιανα, Κέντρο Υγείας, 10:00 – 14:00

75. Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30

76. Καβάλα, Νομαρχία Καβάλας, 09:00-15:00

77. Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης, 09:00-14:30

78. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00

79. Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-14:00

80. Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

81. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 – 14:00

82. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

83. Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30

84. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00

85. Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30 – 15:30

86. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο , Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

87. Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

88. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

89. Κιλκίς, Μάνδρες, Κοινοτικό Κατάστημα, 09:00-11:30

90. Κιλκίς, Γαλλικός, Κοινοτικό Κατάστημα, 12:00-14:30

91. Κιλκίς, Ευρωπός, Δημοτικό Κατάστημα, 09:00-15:00

92. Κιλκίς, Γουμένισσα, Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00-15:00

93. Κιλκίς, Πλαγιά, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-10:30

94. Κιλκίς, Φάνος, Αγροτικό Ιατρείο, 11:00-12:30

95. Κιλκίς, Πηγή, Πολιτιστικός Σύλλογος, 13:00-15:00

96. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγαμου 62, 08:15- 15:15

97. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α,  08:15- 19:30

98. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου,08:30-15:30

99. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κιάτου, Γ. Γεννηματά 2, 09:30-14:30

100. Κως, Πάρκο Πασανικολάκη, 08:00-14:00

101. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 08:00-15:30

102. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30

103. Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης, 09:00- 14:30

104. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία, Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30

105. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00

106. Λάρισα, Φάρσαλα, Κεντρική Πλατεία, Δημαρχείο , 09:00-12:00

107. Λάρισα, Πλατεία Αγιάς, 09:00-14:00

108. Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας. Θεοδωρακοπούλου & Καΐρη, 08:00-15:30

109. Λάρισα, Μύλος του Παππά, 08:00-15:30

110. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00

111. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

112. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

113. Λήμνος, Πορτιανού, Ιατρείο Πορτιανού, 08:30-15:00

114. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου Χατζηαργύρη &

Τριανταφυλλίδη, 08:30-15:30

115. Μαγνησία, Υπεραστικό ΚΤΕΛ Βόλου, Ζάχου 5, 08:30-15:00

116. Μαγνησία, Ν. Αγχίαλος, Δημαρχείο Ν. Αγχιάλου, 09:00-12:00

117. Μαγνησία, Μεταξουργείο Βόλου, Καραμπατζάκη & Αναπαύσεως, 09:00-14:30

118. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30

119. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Δασκαρόλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00 – 14:00

120. Μεσσηνία, Μελιγαλάς, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:00 – 14:00

121. Μεσσηνία, Καρδαμύλη, Πρώην Δημοτικό Σχολείο, 09:00 – 13:00

122. Νάξος, Εκκλησια Αγίου Νικοδήμου Χώρα, 07:30-14:30

123. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00

124. Ξάνθη, ‘Αβδηρα, 09:00 – 13:00

125. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-11:30

126. Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα Νάουσας, 12:30-14:45

127. Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-15:00

128. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως,08:30-15:30

129. Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών- Χατζηγιάννειο Κέντρο, Τσιμισκή 2, 09:00-14:30

130. Πιερία, Ανδρομάχη, Χώρος Εμποροπανήγυρης, 08:00 – 15:00

131. Πιερία, Ναυτικός Όμιλος Κατερίνης, 08:00 – 12:00

132. Πιερία, Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου, 09:00 – 15:00

133. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-15:00

134. Πρέβεζα, ΚΑΠΗ Φιλιππιάδας, Φιλιππιάδα, 09:00-14:00

135. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

136. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

137. Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-15:30

138. Ροδόπη, Βασιλείου Κουτουμάνη, Σάπες, 09:00 – 14:00

139. Ρόδος, Πλατεία δημαρχείου Αφάντου, 09.00-14.30

140. Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

141. Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-15:00

142. Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, 08:00-15:00

143. Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 09:00-11:30

144. Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-19:30

145. Σέρρες, Κ.Υ. Ηράκλειας, 09:00 – 15:00

146. Σέρρες, Κ.Υ. Νιγρίτας, 09:00 – 15:00

147. Σέρρες, Κ.Υ. Στρυμονικού, 09:00 – 15:00

148. Σέρρες, Κ.Υ. Σιδηροκάστρου, 09:00 – 15:00

149. Σέρρες, Κ.Υ. Ροδολίβου, 09:30 – 14:30

150. Σέρρες, Κ.Υ. Ροδόπολης, 09:30 – 14:30

151. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου 08:00-15:30

152. Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00

153. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

154. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

155. Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ, 11:00-15:30

156. Τρίκαλα, Κεντρική Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00

157. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00

158. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00

159. Φθιώτιδα, Κοινοτικό Κατάστημα Ζελίου ,Δήμος Αμφίκλειας- Ελάτειας, 09:30 -11:30

160. Φθιώτιδα, Δημαρχείο Κάτω Τιθορέας, Δήμος Αμφίκλειας- Ελάτειας, 12:00 -14:00

161. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

162. Φλώρινα, Ταγματάρχου Σωτηρίου 1, Αίθουσα ΚΑΠΗ, 09:00 – 14:30

163. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο ‘Αμφισσας, 08:00-14:00

164. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

165. Χαλκιδική, Ιερισσός, Δημαρχείο Ιερισσού, 09:30 – 14:30

166. Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 15:00

167. Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 08:30 – 15:00

168. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:00 – 14:00

169. Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χίου, Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

14,614ΥποστηρικτέςΚάντε Like
577ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
1,320ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ