Home ΚοινωνίαΒίντεο Διαγόρας-Παμπαιανικός 2-3 | 2η Αγωνιστική Β’Εθνικής Γυναικών

Διαγόρας-Παμπαιανικός 2-3 | 2η Αγωνιστική Β’Εθνικής Γυναικών

by ikariaki.gr
20 views
Τελικό σκορ 2-3
ήττα για την ομάδα του Διαγόρα, η οποία προηγήθηκε με 1-0 με την Ευαγγελία Κατέχη στο πρώτο ημίχρονο.
στην επανάληψη ο Παμπαιανικός γύρισε το σκόρ και διαμορφώθηκε στο 1-3 μέχρι το 75′ όπου η Αληθινή Κουτσού του Διαγόρα έγραψε το τελικό 2-3.
Η ομάδα της Ικαρίας πίεσε και μέχρι το τέλος του αγώνα όμως δεν κατάφερε να πετύχει το 3ο τέρμα της ισοπαλίας γενικά είδαμε ένα πολύ όμορφο παιχνίδι και από τις δύο ομάδες.
Ο αγώνας ξεκίνησε με βροχή, όμως μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου η βροχή σταμάτησε.
Καλή Συνέχεια στην ομάδα του Διαγόρα

Διαγόρας 1- 0 Παμπαιανικός | 2η Αγωνιστική Β’Εθνική Γυναικών στο δημοτικό γήπεδο τoυ Άγιο Κήρυκου (Βασίλης Λαρδάς) πρώτο Ημίχρονο Στo 43 το γκολ του Διαγόρα η Ευαγγελιας Κατεχη

Τελικό Σκορ 2-3

το δεύτερο τέρμα για τον Διαγόρα το έβαλε η Αληθινή Κουτσού με εκτέλεση φάουλ εκτός περιοχής

Ο ραδιοσταθμός της Ικαρίας με ζωντανό πρόγραμμαενημέρωσης και ψυχαγωγίας.