Η Απόφαση του Πρωτοδικείου Σάμου (Όλοι οι συνδυασμοί και υποψήφιοι που εγκρίθηκαν για τις Δημοτικές εκλογές στην Ικαρία)

ΑΚΡΙΒΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝΕΚΛΟΓΙΚΟ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ Μυτιλήνη 13 Μαΐου 2019
Αρ. Πρωτ.:οίκ. 1087
ΠΡΟΣ: Αποδέκτες Π.Δ.
Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η
Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Έχοντας υπόψη:
1.Τις διατάξεις τουάρθρου 20 τουΝ. 3852/2010 (ΦΕΚ 87/τ.Α/2010), όπως αντικαταστάθηκε με το
άρθρο 19 του Ν. 4555/2018 (ΦΕΚ 133/τ.Α/2018).
2ην αρ. 20/11-5-2019 Απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Σάμου με την οποία ανακηρύχτηκαν:
Α. οι συνδυασμοί υποψηφίων Δημάρχων και Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Ικαρίας της
Περιφερειακής Ενότητας Ικαρίας για τις εκλογές ανάδειξης των αιρετών δημοτικών αρχών της 26ης
Μαΐου 2019 και τις πιθανές επαναληπτικές αυτών της 2ας
Ιουνίου 2019,
Β. οι συνδυασμοί υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων, με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων του
Δήμου Ικαρίαςτης Περιφερειακής Ενότητας Ικαρίας για τις εκλογές ανάδειξης των αιρετών κοινοτικών
αρχών της 26ης Μαΐου 2019 και
Γ. οι υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους για τις εκλογές
ανάδειξης των αιρετών κοινοτικών αρχών της 26ης Μαΐου 2019.
3. Την αρ. 22/11-5-2019 διορθωτική απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Σάμου.
4. Την αρ. 12 εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών για τη διενέργεια των εκλογών της 26ης
Μαΐου
2019 για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών.
Γ Ν Ω Σ Τ Ο Π Ο Ι Ο Υ Μ Ε Ο Τ Ι
1. Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών δημοτικών αρχών της 26ης
Μαΐου 2019 και τις
πιθανές επαναληπτικές αυτών της 2ας
Ιουνίου 2019 ανακηρύχτηκαν για το Δήμο Ικαρίας της
Περιφερειακής Ενότητας Ικαρίας οι παρακάτω πέντε (5) συνδυασμοί υποψηφίων Δημάρχων και
Δημοτικών Συμβούλων :
Α. «ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΓΑΓΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
1. ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΔΕΠΑΣΤΑ ΙΣΙΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΛΑΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΝΤΑΓΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΕΤΡΟΥ
6. ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ
7. ΞΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΠΕΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΠΕΤΣΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΣΑΦΟΥ ΑΝΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΣΠΑΧΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
13. ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΤΣΑΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
2. ΜΑΖΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΡΩΜΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΑΝΤΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
9. ΧΑΛΒΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΧΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΓΙΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΟΥΤΣΟΥ ΘΕΚΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΤΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΛΑΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8. ΤΡΙΚΙΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β. «ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΟΣΧΟΥ
4. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΡΑΤΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗΕΛΕΝΗ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
8. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΛΑΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΛΙΟΛΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΜΟΥΣΕΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΜΠΙΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΡΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΤΣΑΝΤΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΒΑΡΔΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΙNAΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΑΙΑΦΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΜΠΟΣΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΡΑΠΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΡΑΠΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9.ΣΤΕΦΑΝΑΔΗ ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΤΣΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΥΜΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΝΕΡΗ ΠΛΥΣΤΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
7. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΛΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΗΣ ΒΑΒΥΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΛΑΡΔΑΚΑΡΙΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΛΙΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΙΝΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΓΑΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
9. ΠΑΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΡΟΥΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΣΑΦΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΤΕΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΤΣΑΝΤΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΡΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΜΟΥΡΣΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΤΣΑΝΤΕ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΤΣΟΥΝΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΧΕΡΟΥΒΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ
Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΒΟΥΔΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΖΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
3. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΟΧΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΠΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΠΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΤΡΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δ. «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΩΝ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΚΟΧΙΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
1. ΓΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΛΑΡΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΤΙΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
7. ΚΡΑΤΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΥΜΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΤΣΑΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
10. ΦΟΥΡΝΑΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΛΑΜΑΥΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
7. ΡΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΧΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΣΕΡΤΣΟΥΠΟΥΡΙΕΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΠΑΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΣΙΔΕΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
7. ΦΑΚΑΡΟΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Ε. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
1. ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΒΡΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΕΣΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5. ΜΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗΙΚΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΣΕΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ (ΚΟΤΣΑΠΤΗ)) ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
3. ΛΕΣΣΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΛΟΥΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΠΑΡΙΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΠΙΤΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΦΟΥΣΚΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΛΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΕΥΛΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΟΥΧΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών κοινοτικών αρχών της 26ης
Μαΐου 2019
ανακηρύχτηκαν για το Δήμο Ικαρίας της Περιφερειακής Ενότητας Ικαρίας οι παρακάτω
συνδυασμοί υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων, με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων του
Δήμου Ικαρίας της Περιφερειακής Ενότητας Ικαρίας:
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Αγίου Κηρύκου
1.«ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ»
1. ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΕΦΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΝΙΑΠΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΙΟΥΛΙΑΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΤΣΑΝΤΕ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΡΟΥΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. «ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ»
1. ΚΑΜΠΕΡΗΖΕΡΒΑΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
4. ΛΑΝΝΙΝΓΚ (ΚΑΝΑΡΗ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΘΗΝΑ του
ΛΟΡΕΝΣΕΝΤΟΥΑΡΤ
5. ΛΙΤΣΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΕΝΕΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
7. ΠΕΤΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΛΟΥΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΟΡΑΚΙ) του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
9. ΤΣΑΡΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΡΗΓΓΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Κοινότητα (πρ. Τοπική) Περδικίου
1.«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
1. ΚΑΦΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΥΡΙΚΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
5. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ
Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
Κοινότητα (πρ. Τοπική) Δάφνης
1.«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
1. ΒΙΟΡΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΘΩΜΑ
4. ΤΣΑΚΟΝΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
5. ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. «ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ»
1. ΛΙΓΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΑΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΑΚΩΝΙΤΗΜΗΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ευδήλου
1.«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΔΗΛΟ»
1. ΓΙΑΓΟΥΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΚΑΡΝΑΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 3. ΚΑΤΣΙΜΠΑ ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    4. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΑΓΑΣΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    5. ΣΤΕΦΑΝΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
    6. ΤΟΥΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    7. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    8. ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
    2. «ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ»
    1. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
    2. ΒΑΤΟΥΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
    3. ΚΟΥΒΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    4. ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    5. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ ΑΡΓΥΡΩΣΥΛΒΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
    6. DE WEERDT WIM (ΒΙΜ) του FRANCOIS
    3. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
    1. ΚΛΕΙΤΣΑ ΝΑΤΑΣΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
    2. ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
    3. ΜΑΜΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
    4. ΜΑΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    5. ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΕΙΡΗΝΟΦΙΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
    Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καραβοστάμου
    1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
    1. ΕΥΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΗΛΙΑ
    2. ΕΥΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΗ
    3. ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
    4. ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
    5. ΤΣΑΝΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    2. «ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ»
    1. ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    2. ΕΥΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
    3. ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
    4. ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    5. ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
    Κοινότητα (πρ. Τοπική) Φραντάτου
    1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
    1. ΓΕΝΟΥΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΛΙΑ
    2. ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    3. ΚΑΝΔΙΑ ΜΑΡΙΑΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    4. ΚΟΤΣΟΡΝΙΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    5. ΠΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    Δημοτική Ενότητα Ραχών:
    Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αγίου Πολυκάρπου
    1. «ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ»
  • 1. ΚΑΡΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    2. ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
    3. ΜΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΑΝΝΗ
    4.ΜΠΙΡΤΑΧΑΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
    5. ΣΑΜΙΩΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    6. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΟΦΙΑΝΟΥ
    2. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
    1. ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2. ΛΑΚΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
    3. ΠΟΡΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    4. ΤΣΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
    5. ΤΣΕΠΕΡΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Ραχών
    1. «ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΧΕΣ»
    1. ΚΑΝΑΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
    2. ΚΑΡΑΦΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    3. ΚΑΡΟΥΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    4. ΚΟΥΤΟΥΦΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
    5. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
    6. ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
    7. ΤΣΑΝΤΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    2. «ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ»
    1. ΒΑΤΟΥΓΙΟΥΚΑΖΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
    2. ΒΡΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
    3. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    4. ΚΟΥΒΔΟΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    5. ΚΟΧΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
    7. ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    8. ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    3. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»
    1. ΚΟΥΤΟΥΦΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    2. ΚΟΧΙΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    3. ΛΕΚΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
    5. ΦΛΥΤΖΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
    3. Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών κοινοτικών αρχών της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχτηκαν
    για το Δήμο Ικαρίας της Περιφερειακής Ενότητας Ικαρίας οι παρακάτω υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων
    με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους:
    Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
    Κοινότητα (πρ. Τοπική) Χρυσοστόμου
    1. ΜΟΥΣΕΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    2. ΞΕΝΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    3. ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΗΛΙΑ
     
    Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
    Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αρεθούσης
    1. ΚΡΑΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
    2. ΤΣΟΥΝΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΗΛΙΑ
    Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μαγγανίτου
    1. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2.ΚΟΥΒΑΡΑ ΚΑΡΝΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
    Δημοτική Ενότητα Ραχών
    Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καρκιναγρίου
    1. ΖΑΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    2. ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
    4. Η παρούσα να τοιχοκολληθεί με φροντίδα του κ. Δημάρχου, στην εξώθυρα των καταστημάτων
    ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του Δήμου, σε όλες τις συνοικίες, σε όλα τα χωριά και τους
    οικισμούς του Δήμου, τρεις (3) τουλάχιστον μέρες πριν την ψηφοφορία.
    Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
    ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

About ikariaki.gr