Το πρόγραμμα των αγώνων της γυναικείας ομάδας του Α.Γ.Σ. Διαγόρα στον 4ο όμιλο της Β’ Εθνικής Κατηγορίας

 

Η γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του Α.Γ.Σ. Διαγόρα Ραχών κληρώθηκε στον 4ο όμιλο της Β’ Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών με τις εξής ομάδες:

ΟΦΗ

 

ΑΣ Τριαντών Ρόδου

 

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

 

Νέοι Δραπετσώνας

 

Α.Ο. Κωακός Φιλίνος

 

Α.Ο. Βρηλίσσια

 

Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                                                                                                Ράχες Ικαρίας 4-10-2018

ΙΚΑΡΙΑ

 

                           Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α  ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

         ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21-10-2018)                                                    2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4-11-2018)

Διαγόρας – ΟΦΗ.                                                                                          Α.Ο. Βρηλίσσια -Διαγόρας

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – Α.Ο Κωακός Φιλίνος                                 ΟΦΗ – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

Νέοι Δραπετσώνας ΑΣ–Τριαντών Ρόδου                                     ΑΣ Τριαντών Ρόδου – Α.Ο. Κωακός Φιλίνος

Ρεπό Α.Ο. Βρηλίσσια                                                                                 Ρεπό Νέοι Δραπετσώνας

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18-11-2018)                                                      4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2-12-2018)

Διαγόρας – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου                                                Νέοι Δραπετσώνας – Διαγόρας

Νέοι Δραπετσώνας – Α.Ο. Βρηλίσσια                                          Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΣ Τριαντών Ρόδου

ΑΣ Τριαντών Ρόδου – ΟΦΗ                                                                 Α.Ο. Βρηλίσσια – Α.Ο. Κωακός Φιλίνος

Ρεπό  Α.Ο. Κωακός Φιλίνος                                                                         Ρεπό  ΟΦΗ

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-12-2018)                                                       6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6-1-2019)

Διαγόρας – ΑΣ Τριαντών Ρόδου                                                         Α.Ο. Κωακός Φιλίνος – Διαγόρας

Α.Ο. Κωακός Φιλίνος – Νέοι Δραπετσώνας                                          Νέοι Δραπετσώνας – ΟΦΗ

ΟΦΗ – Α.Ο. Βρηλίσσια                                                                 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – Α.Ο. Βρηλίσσια

Ρεπό Νέος Αστέρας Ρεθύμνου                                                          Ρεπό ΑΣ Τριαντών Ρόδου

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27-1-2019)                                                              8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3-2-2019)

ΟΦΗ – Α.Ο. Κωακός Φιλίνος                                                                           ΟΦΗ – Διαγόρας

Α.Ο. Βρηλίσσια – ΑΣ Τριαντών Ρόδου                                        Α.Ο Κωακός Φιλίνος – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου- Νέοι Δραπετσώνας                          ΑΣ  Τριαντών Ρόδου – Νέοι Δραπετσώνας

Ρεπό  Διαγόρας                                                                                   Ρεπό Α.Ο. Βρηλίσσια

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-2-2019)                                                           10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10-3-2019)

Διαγόρας – Α.Ο. Βρηλίσσια                                                                    Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – Διαγόρας

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ                                                          Α.Ο. Βρηλίσσια Νέοι – Δραπετσώνας

Α.Ο. Κωακός Φιλίνος – ΑΣ Τριαντών Ρόδου                                          ΟΦΗ – ΑΣ Τριαντών Ρόδου

Ρεπό Νέοι Δραπετσώνας                                                                     Ρεπό  Α.Ο. Κωακός Φιλίνος

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-3-2019)                                                          12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31-3-2019)

Διαγόρας  – Νέοι Δραπετσώνας                                                              ΑΣ Τριαντών Ρόδου –  Διαγόρας

ΑΣ Τριαντών Ρόδου – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου                               Νέοι Δραπετσώνας  – Α.Ο. Κωακός Φιλίνος

Α.Ο. Κωακός Φιλίνος – Α.Ο. Βρηλίσσια                                                        Α.Ο. Βρηλίσσια – ΟΦΗ

Ρεπό  ΟΦΗ                                                                                               Ρεπό Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

 

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14-4-2019)                                                      14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21-4-2019)

Διαγόρας – Α.Ο. Κωακός Φιλίνος                                                         Α.Ο. Κωακός Φιλίνος –  ΟΦΗ

ΟΦΗ  – Νέοι Δραπετσώνας                                                               ΑΣ Τριαντών Ρόδου  – Α.Ο. Βρηλίσσια

Α.Ο. Βρηλίσσια – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου                                Νέοι Δραπετσώνας-  Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

Ρεπό ΑΣ Τριαντών Ρόδου                                                                Ρεπό  Διαγόρας                                                 

 

About ikariaki.gr